ZAPRASZAMY

 

                                  „Powiedz mi, a zapomnę,

                                               Pokaż mi, a zapamiętam,

                                                     Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”

                                                                                      Konfucjusz


Witamy serdecznie na naszej stronie!

Klub malucha Słoneczna Dolinka powstał z myślą o  najmłodszych pociechach od 1 do 3  roku życia a także o rodzicach, którzy chcą aby ich dziecko dorastało w przyjaznym środowisku.

Zapewniamy ciepłą i radosną atmosferę. Chcemy żeby dzieci czuły się u nas jak w domu a przy  okazji rozwijały się w grupie rówieśników, która pełni niezastąpioną funkcję w procesie socjalizacji. Mając na uwadze indywidualny rozwój dziecka proponujemy różnorodne rodzaje aktywności: od zabawy, poprzez muzykę, działanie twórcze jak i ekspresję plastyczną. Istotne miejsce w naszej działalności zajmuje bajkoterapia, która otwiera wrażliwość dziecka, pozwala mu pokonać lęki i rozumieć otaczający je świat.

Uczymy samodzielnego picia, jedzenia i korzystania z nocniczka.U nas dziecko spędzi dzień pod czułym okiem wykwalifikowanej opiekunki bawiąc się i ucząc.
Dla rodziców, których pociecha jest alergikiem, stworzyliśmy pakiet bez wyżywienia. Podajemy dziecku wyżywienie dostarczone przez rodzica.

Zajmujemy 300 m dom z ogrodem, w którym znajdują się:  jadalnia, 2 kolorowe sale zabaw i 2 wyposażone w łóżeczka sypialnie. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00.
Czekamy na Was całyrok!

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego 

DOKUMENTY

Ankieta dotycząca Państwa dziecka: Zobacz plik PDF